2 Парчиња=1 Сет Министерството За Магија Овој Начин Винил Налепница Тоалет Седиште Ѕид Decals Дома Декор DIY Бесплатен Превозот
Ново

2 Парчиња=1 Сет Министерството За Магија Овој Начин Винил Налепница Тоалет Седиште Ѕид Decals Дома Декор DIY Бесплатен Превозот

DEN 216.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката


големина 21cmx25cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните својства

боја:
Црна
Големина:
21CMX25CM
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
524
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Соба:
Бања
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Тема:
Зборовите & Фрази
Стил:
Модерна

Избор на купувачот