Класичен Јаже Tassel Обетки за Девојки Капка Fringing Earring Бохемија Индискиот Етничка Накит Мода Обетки за Жени
Ново

Класичен Јаже Tassel Обетки за Девојки Капка Fringing Earring Бохемија Индискиот Етничка Накит Мода Обетки за Жени

DEN 113.00
DEN 150.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUJIA
Број На Модел На:
D1308
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Технологија:
Капка Обетки
Процесот:
моден обетки
Изработка:
Boho Обетки
планирам:
Обетки
проект:
свадба обетки
excogitation:
големи обетки
Атрибут:
бренд обетки
pohgq:
Жените Earring

Избор на купувачот