PurenLatex Тајланд Увезени Материјал Чисто Природен Латекс Contoured Бран Перница Вратот Заштитна Грлото На Масажа Перница 2 Покрива
Ново

PurenLatex Тајланд Увезени Материјал Чисто Природен Латекс Contoured Бран Перница Вратот Заштитна Грлото На Масажа Перница 2

DEN 373.00
DEN 601.92

Во форма достапна за нарачката


Големина : 60 x 38 x 13 x 11cm
Материјал : 100% Природен Латекс
Сет вклучуваат : Перница јадро x 1, Поставата x 1, Pillowcase x 1 ОБЛИК : 100% природен латекс направи тоа на многу мека и еластична,
Оваа Contoured Латекс перница имаат масажа спотови, повеќе покрена поени се меки и ќе им понуди многу добра поддршка за вашиот врат, исто така, може да се почувствува масажа ефект на главата и вратот, исто како и микро-масажа. ДИЗАЈН : Милиони на дупки ослободуваат топлина и влага создадена од страна на човечкото тело, направете ја вашата глава и врат кул и удобно, во која можете да се чувствуваат многу помек отколку memory перници и други видови на перници. ГОЛЕМИНА : посебен 8 cm и 10 cm разлика на перница ќе ви понуди големо искуство на страна спиење или лицето нагоре сон, што ќе се направи што повеќе полесно да се добие длабок сон. МАТЕРИЈАЛ : Природен Латекс материјал е без штети на вашето тело, анти-мите и анти беспомошна спиење, правилна вашиот ' рбет многу ефикасно. PILLOWCASE : Надворешниот pillowcase е заменливи, може да се мијат. Внатрешна обвивка го задржува перница јадро чисти.

Главните својства

Големина:
60x38cm
Употреба:
Масажа,Постелнина
Обликот:
бран
Шаблон Тип:
Цврст,Plaid,Шарени,Печатење
Дел:
Вратот
Тежина:
1-1.5 kg
тема count:
≥600TC
Бренд Име:
purenlatex
одделение:
одделение А
Пополнување:
Латекс
Функција:
масажа
Ткаенина Count:
80
Број На Модел На:
M002
Материјал:
90%

Избор на купувачот