Coolboss Деца Зглоб Часовници Модата ДОВЕДЕ Дигитален Часовник Гумени Бендот Аларм Заврши Календарот Бебе Момче да се Види Filhos Relogio
Ново

Coolboss Деца Зглоб Часовници Модата ДОВЕДЕ Дигитален Часовник Гумени Бендот Аларм Заврши Календарот Бебе Момче да се Види Filhos

DEN 190.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката


Спортски зглоб види Мода Обичните Мажи Часовник Отворено качување Водоотпорни електронски LED кул шеф Бренд подарок LT39 Добар Квалитет
Се гарантира Целосна наплата, ако не го примите види Целосна наплата ако се види е скршен

Главните својства

Бендот Материјал Тип:
Гума
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Светлечки,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Назад Светлина,Недела Екранот,Шок Отпорни,Аларм,Repeater
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
coolboss
Бендот Должина:
25cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Ширина:
1mm
Dial Дијаметар:
48mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
FD1082
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Материјал:
Гума
Случај Обликот:
Круг
Лицето Боја:
црвено црна, сина, жолта зелена портокал
Возрасна Група:
Момче девојка дете студентот студентот
Намената:
роденден, божик, Нова Година Ева, Бокс Ден подарок
Предмет:
Есен, Зима, Лето, на Пролет види
Услуга:
Капка Shiping Без фактура за обезбедени
Пратката:
Обезбеди агент Брод глобална
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Деца

Избор на купувачот