Две компоненти Рака-На Кур Прстен со Синџир Секс Играчки За Мажи Одложување Забава Заклучување Сперма Пенисот Прстен се спречи предвремената Ејакулација Петел Пр?
Ново

Две компоненти Рака-На Кур Прстен со Синџир Секс Играчки За Мажи Одложување Забава Заклучување Сперма Пенисот Прстен се спречи

DEN 303.00
DEN 319.20

Во форма достапна за нарачката


Љубовен функција 1. Зголемување на неколку флертувањето забава 2. заклучување на спермата да го одложи љубов време 3. Зајакнување на пенисот цврстина
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката
и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН
ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Нека негативна или неутрална повратни информации е многу сериозна, ние сме сигурни дека ние може да го реши проблемот од вас пред да остави негативни
повратни информации.Сите мои проекти се со добар квалитет. Се надевам дека ви се допаѓа мојот стоки и услуги. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации.
Ви благодарам многу!
Вашето задоволство е наша цел! !

Главните својства

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
VP-PR009019A
Материјал:
PU
Бренд Име:
VAHPPY
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
кожа + Заклучување + метал
Големина:
Three components

Избор на купувачот