10PCS/МНОГУ AO4710 AO4708 4710 4708 SOP8
Ново

10PCS/МНОГУ AO4710 AO4708 4710 4708 SOP8

DEN 120.00

Во форма достапна за нарачката


AO4710
1.FEEBACK :
Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.
Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст. Ние брод во светот.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници.

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
MicroSoft Модел:
Kinect
Број На Модел На:
AO4710
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Избор на купувачот

Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Ново
Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

freeshipping 24N60C3 24N60C3
Ново
freeshipping 24N60C3 24N60C3
Во форма достапна за нарачката
DEN 542.00
Класификација на производот:

Freeshipping TD62308 TD62308AFG
Ново
Freeshipping TD62308 TD62308AFG
Во форма достапна за нарачката
DEN 588.00
Класификација на производот:

freeshipping LM2917N LM2917N
Ново
freeshipping LM2917N LM2917N
Во форма достапна за нарачката
DEN 679.00
Класификација на производот:

freeshipping 2SA1302 2SC3281
Ново
freeshipping 2SA1302 2SC3281
Во форма достапна за нарачката
DEN 588.00
Класификација на производот:

freeshipping 30CPQ150 30CPQ150
Ново
freeshipping 30CPQ150 30CPQ150
Во форма достапна за нарачката
DEN 633.00
Класификација на производот: