Екран на допир Панел на 2,4 инчен TFT LCD Shield Модул ТФ Читателот Micro SD За Arduino Megas
Ново

Екран на допир Панел на 2,4 инчен TFT LCD Shield Модул ТФ Читателот Micro SD За Arduino Megas

DEN 331.20

Во форма достапна за нарачката


pan.baidu.com/s/1sl Oub Zf
Екран на допир Панел на 2,4 инчен TFT LCD Shield Модул ТФ Читателот Micro SD За Arduino Megas

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
is_customized:
Yes

Избор на купувачот