Бела Црна, Зелена Синтетички Камен Алки Нови 2017 Розово Злато Бојата На Ткаенината Хривнија За Жени Jewerly
Ново

Бела Црна, Зелена Синтетички Камен Алки Нови 2017 Розово Злато Бојата На Ткаенината Хривнија За Жени Jewerly

DEN 142.00
DEN 159.84

Во форма достапна за нарачката


Pduction :
Бела Црна, Зелена Синтетички Камен Алки Нови 2017 Розово Злато Бојата На Ткаенината Хривнија За Жени Jewerly
Реден Број : sl00638
Големина на :
Слика
Тежина :
4g

Главните својства

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Број На Модел На:
sl00638
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
синтетички камен
Тип На Објект:
Бела Црна, Зелена Синтетички Камен Алки
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
Тежина:
4g
Клучни зборови:
манжетната хривнија
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
meterial:
Синтетички Камен,Кристал,Цинк Легура
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот