Керамички Teapot Литургија TeaCups,Преносни Патување Чај Поставен Кинески Кунг Фу Чај во Собата и Фах Мини Преносни
Ново

Керамички Teapot Литургија TeaCups,Преносни Патување Чај Поставен Кинески Кунг Фу Чај во Собата и Фах Мини Преносни

DEN 1075.00
DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката

Купи Чај Поставува за да испратите чај Производ Листи x1 Чај Море x4 Чаши x1 Патна Торба x1 Чај Фах Пратката 1, Сите нарачки ќе бидат испратени во 1-2 работни дена по вашата исплата потврди. 2, Нашите вообичаени превозот метод вклучуваат : 4 PX, Кина Пост , Singpore Пост, E-пакет(САД), Posti Финска (Русија), DHL(тежина над 1.5 kg) . 3, Логистика информации може да го одложи 3-5 дена, pls не грижете се, вашиот парцела е на врвот брзина на транспорт.
4, ве Молиме да ги доставите точни превозот адреса со точни поштенски код , превозот адреса е многу тешко да се промени по парцела е испратено. И Русија клиент треба да се обезбеди целосна име. 5, времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Тоа трае до 45 дена понекогаш.
Плаќање 1, прифаќаме Зачувам Тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
2, Ако се сретнете со некој проблем со paymant, можете да ја посетите : Политика на Враќање 1, Ако објектите се скршени или оштетени кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас, ние повторно ќе се испрати или да се вратат парите. 2, Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте ме веднаш. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи добро. Повратни информации Твое задоволство е нашата единствена цел. Вашиот позитивен коментар е многу важна за нас. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот.

Главните својства

Капацитет:
100ml
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Број На Модел На:
7pcs/set
Обликот:
Еден Слој
Техника:
Под стаклен
Бренд Име:
WSHYUFEI
Тип:
Чај Првенство & Чинијата Поставува
сертификација:
CE / ЕУ
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
5

Избор на купувачот