Huawei GR5 2017 BLL-L21 Случај LG Huawei GR5 2017 Случај Покрие 5.5 СТП Кожен Паричник Телефон Случај За Huawei GR5 2017 BLL-L21 Флип Торба
Ново

Huawei GR5 2017 BLL-L21 Случај LG Huawei GR5 2017 Случај Покрие 5.5 СТП Кожен Паричник Телефон Случај За Huawei GR5 2017 BLL-L21

DEN 181.00
DEN 201.60

Во форма достапна за нарачката


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Huawei GR5 2017 BLL-L21 Случај LG Huawei GR5 2017 Случај Покрие 5.5 СТП Кожен Паричник Телефон Случај За Huawei GR5 2017 BLL-L21 Флип Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Главните својства

Материјал:
кожа
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Huawei GR5 2017 BLL-L21
Компатибилен 2:
Случај За Huawei GR5 2017 BLL-L21
Компатибилен 3:
За Huawei GR5 2017 BLL-L21 Случај 5.5 инчен
Компатибилен 4:
За Huawei GR5 2017 BLL-L21 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Huawei GR5 2017 BLL-L21 Случај Кожа
Компатибилен 6:
за Huawei GR5 2017 Случај

Избор на купувачот