Meredith 75mm 2.4 g 20/еез Wobblers Риболов Мами Лесно Shiner Swimbaits Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат
Ново

Meredith 75mm 2.4 g 20/еез Wobblers Риболов Мами Лесно Shiner Swimbaits Силикони Мека Мамка Двојна Боја Крап Вештачки Мека Намамат

DEN 216.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики Вклучуваат
Неверојатна акција пливање
Обичај Meredith 2-тонови на боја процес
Одредени пластични делови за подобра рамнотежа и акција
Силен Мирис Лигњи
Карактеристики Вклучуваат
Неверојатна акција пливање
Обичај Meredith 2-тонови на боја процес
Одредени пластични делови за подобра рамнотежа и акција
Силен Мирис Лигњи
Карактеристики Вклучуваат
Неверојатна акција пливање
Обичај Meredith 2-тонови на боја процес
Одредени пластични делови за подобра рамнотежа и акција
Силен Мирис Лигњи
Карактеристики Вклучуваат
Неверојатна акција пливање
Обичај Meredith 2-тонови на боја процес
Одредени пластични делови за подобра рамнотежа и акција
Силен Мирис Лигњи

Главните својства

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
JXS01-8
Бренд Име:
MEREDITH
Тежина(g):
2.4 G
Должина(mm):
75mm
Пакет:
20pcs/пакет
Функција:
мека намамат
Материјал:
квалитет на меки материјали
Бои:
10 бои

Избор на купувачот