Нов Ноќен Клуб Бар Дс Перформанси Bodysuits Секси Женски Танчерка Партија Џез Танц Бела Ној На Косата Dj Пејач Костими Жени
Ново

Нов Ноќен Клуб Бар Дс Перформанси Bodysuits Секси Женски Танчерка Партија Џез Танц Бела Ној На Косата Dj Пејач Костими Жени

DEN 2004.00
DEN 2202.72

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[custom]-[36559]
S големина укажуваат на тоа биста 80см,половината 66cm,колковите 82cm
М големина укажуваат на тоа биста 84cm,половината 70cm,колковите 86cm
L големина укажуваат на тоа биста 88cm,половината 74cm,колковите 90cm
(1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см)
Boysuits само, без никакви други додатоци
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Главните својства

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Бренд Име:
FaymooLon
Број На Модел На:
ST01706265
боја:
Бела
Големина:
S M L
Стил:
фаза,Новина, мода, секси тенок, супер ѕвезда
Тип:
фаза костими за пејачи
Употреба:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат

Избор на купувачот