KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0177 J. G. S. D. F. 10 тип на главната битка резервоарот со метални барел
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0177 J. G. S. D. F. 10 тип на главната битка резервоарот со метални барел

DEN 1840.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот