Висок Квалитет 60см Флексибилен 4 Ноктот Долго се Постигне ги Собереш Алатка Наведнуваат Крива Грабител Пролет Зафат Алатка За Домашна Градина Употреба
Ново

Висок Квалитет 60см Флексибилен 4 Ноктот Долго се Постигне ги Собереш Алатка Наведнуваат Крива Грабител Пролет Зафат Алатка За

DEN 104.00
DEN 117.12

Во форма достапна за нарачката


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Флексибилни Ги Собереш Алатка
3. Материјал : метални+пластика
4. Димензии : 60cm/ 23.62"
5. Боја : Црвена Бела
6. Многу корисна ги собереш алатка за сите видови на употреба. Совршен за грабање дека падна завртка или болт, добивање на мали делови од области со ограничувања, итн
7. Ноктот тип алатка ќе ги собереш магнетни и nonmagnetic делови
8. Едноставно две прст акција. Се повлече рачката за да се открие и да се отвори канџи, пуштете го да се справи со притисокот на дел
9. Четири силни ноктот акција ги собереш крајот за грабање
10. Контролирани од пролет натоварено зафат, За превземање на мали објекти
Пакетот вклучува :
1 x флексибилни ги собереш алатка
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Главните својства

Тип:
Рака Алатки
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Kitbakechen
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
JJ3433-01
Големина:
60cm
Број на Парчиња:
1pcs
Пакет:
Никој
Тип:
Флексибилни Ги Собереш Алатка
Материјал:
Жица +pp
Функција:
ги собереш алатка
боја:
Црвено Бела

Избор на купувачот