Бесплатен Превозот 2 Метри/Многу 14mm Занает ABS Бел Цвет Форма Flatback Имитација Бисер Монистра Синџир За DIY Декорација
Ново

Бесплатен Превозот 2 Метри/Многу 14mm Занает ABS Бел Цвет Форма Flatback Имитација Бисер Монистра Синџир За DIY Декорација

DEN 109.92

Во форма достапна за нарачката

2 метри многу ве Молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе го промени превозот од China Post да DHL, или ЕМС Слободни.и вие не треба плаќаат дополнителна наплата
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Ве молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат .Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат
Превозот Термини :
1. Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .некои објект ќе бидат ослободени од ЕМС.Некои времиња, ние ќе го отвори дејност(Цел износ достигна.Бесплатен превозот со ЕМС или DHL)
2. ако сакате да испораката од страна на други Изрази.Ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме
Било детални информации pls не двоумете се да контактирате со мене и јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барања. Ви благодариме!

Главните својства

Објектот Дијаметар:
ivory 2 meters, white 2meters
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
15g
Бренд Име:
Qiaocaner
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
FZZ240
Објектот Дијаметар:
14mm
is_customized:
Yes
Бисер Квалитет:
ААА
Функција:
бисер монистра за изработка на накит
дизајн:
бисери за декорација
КОЛИЧИНА:
1m/многу

Избор на купувачот