1SET=14PCS За ТВ UA40F5500AJAR UA40F6300AJXXR 2013SVS40F CY-HF400BGLV1H LCD Екран (7PCS 5beads светилка +7pcs 8beads светилка
Ново

1SET=14PCS За ТВ UA40F5500AJAR UA40F6300AJXXR 2013SVS40F CY-HF400BGLV1H LCD Екран (7PCS 5beads светилка +7pcs 8beads светилка

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Во форма достапна за нарачката


1 SET=14 PCS За ТВ UA40 F5500 AJAR UA40 F6300 AJXXR 2013 SVS40 F CY-HF400 BGLV1 H LCD Екран (5 PCS 5beads светилка +5pcs 8beads светилка
ние ги тестираме нашите производи пред пратката , сите помине строги инспекциски надзор . Нашите led заднинско осветлување, животот е повеќе од 10000 час . Во меѓувреме ,сите наши производи со 3month гаранција . Немојте да се грижите за квалитетот . Ние продаваме сите видови на led светлото .
ако имате било led светлото може да не најдете во нашата продавница ,ве молиме да испрати пораки до нас .

Главните својства

Бренд Име:
qipin
Број На Модел На:
2013SVS40F
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Избор на купувачот