19 дупки Dumpling Создателот Мувла Тесто Притиснете DIY Пита Мувла Кујнски алатки
Ново

19 дупки Dumpling Создателот Мувла Тесто Притиснете DIY Пита Мувла Кујнски алатки

DEN 132.00
DEN 187.68

Во форма достапна за нарачката


Опис
Точка Име : 19 дупки dumpling мувла
Материјал : храна-одделение ABS
Festure : 100 % сосема нов и висок quanlity
Тежина : 114g
Големина на : 20.8*20.8*2.2 cm
Дупка големина : 2.9*2.9 cm
Пакетот вклучува :
1 * 19 дупки dumpling мувла.
предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.

Главните својства

Бренд Име:
feiqiong
Печење & Тесто Алатки Тип:
Целосен Сет Мувла
Материјал:
Пластични
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JJ6076
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Избор на купувачот