НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 123 002/3 ЗА АУДИ/ ФОЛКСВАГЕН 17926N
Ново

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 123 002/3 ЗА АУДИ/ ФОЛКСВАГЕН 17926N

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 123 002/3 ЗА АУДИ/ "ФОЛКСВАГЕН" 17926 N
1. Единица излезна моќност : 1.7 KW Г.С. 12 V 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : ЗА АУДИ 012911023 F ЗА BOSCH 0001123002 ЗА BOSCH 0001123003 ЗА BOSCH 0986021910 ЗА BOSCH 2191 ЗА ЛУКАС LRS01736 ЗА ЛУКАС LRS1736 ЗА ПОРШЕ 012911023 E ЗА ПОРШЕ 012911023 F ЗА ПОРШЕ 95560410700 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 012911023 E ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 012911023 F ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 95560410700 Примена : ЗА АУДИ/ "ФОЛКСВАГЕН" ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните својства

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
7KG
Специјални Функции:
Стартер
Другиот Дел Број:
0 001 123 002/3
Производителот Дел Број:
0 001 123 002/3
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Осветленост Дел Број:
0 001 123 002/3
Напон:
12v
моќност:
1.7 KW
Заби:
9T

Избор на купувачот