Фабрика Директни Авто Електрични Господар Моќ Прозорецот за Префрлање се Применуваат За 1995-2005 Chevrolet GMC LHD 17Pins 15151360
Ново

Фабрика Директни Авто Електрични Господар Моќ Прозорецот за Префрлање се Применуваат За 1995-2005 Chevrolet GMC LHD 17Pins 15151360

DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел. Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите. PS : за wholesales ве молиме контактирајте со нас, ние може да обезбеди ГОЛЕМ QUANTITU ПОПУСТ !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Година:
1995-2005
Chevy-Година:
2002,2001,2003,2004
Објектот Тежина:
220g
Име На Модел:
15151360
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
ABS
Chevrolet Модел:
Chevy
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001

Избор на купувачот