Нови SBX Кабел Stripper Прирачник Stripper Алатка 10KV Антенски Кабел Stripper Алатка
Ново

Нови SBX Кабел Stripper Прирачник Stripper Алатка 10KV Антенски Кабел Stripper Алатка

DEN 7920.00

Во форма достапна за нарачката


Нови SBX Кабел Stripper Прирачник Stripper Алатка 10 KV Антенски Кабел Stripper Алатка
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Нова
Модел : SBX
Тип : Прирачник Кабел Stripper
Се применува за да се Одземе на антенски кабел изолационен слој : 35mm2~300mm2 10kv или под 10kv
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Главните својства

Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
моќност:
види опис
Верзија На Софтвер:
види опис
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
Holdwell
Име На Модел:
SBX-1
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Напон:
See Description
Материјал Тип:
види опис
Хардвер Верзија:
види опис
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
stripper
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
SBX-1
Производителот Дел Број:
SBX-1

Избор на купувачот