Бесплатен Превозот НОВ Заден Фендер Совет Светло Црвена Леќа За FLSTC Наследство Софтејл Класичен Електра Глајд
Ново

Бесплатен Превозот НОВ Заден Фендер Совет Светло Црвена Леќа За FLSTC Наследство Софтејл Класичен Електра Глајд

DEN 898.00
DEN 955.20

Во форма достапна за нарачката


Предмет Тип : Совет Светлина is_customized : Да Објект Тежина : 200g Боја : Како на Сликата Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS пластика

Главните својства

Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
За FLSTC Наследство Софтејл Класичен Електра Глајд
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на купувачот