Бесплатен Превозот Mens Женска Херкулес Гумени Личен Тренер Божиќ Ноќ На Вештерките Костим Смешно Гумени Костим За Возрасни
Ново

Бесплатен Превозот Mens Женска Херкулес Гумени Личен Тренер Божиќ Ноќ На Вештерките Костим Смешно Гумени Костим За Возрасни

DEN 2536.32

Во форма достапна за нарачката

Бесплатен Превозот Mens Женска Херкулес Гумени Личен Тренер Божиќ Ноќ На Вештерките Костим Смешно Гумени Костим За Возрасни
Бренд Име : СРЕЌЕН ПРОШЕТКА име на производ : Бесплатен Превозот Mens Женска Херкулес Гумени Личен Тренер Божиќ ноќ на Вештерките Костим Смешно Гумени Костим За Возрасни Пол : Унисекс Материјал : Полиестер и Е прилагодена : Да Item Type : Гумени Костими За Возрасни И Дете Посебни Употреба : Корпоративен Имиџ/Производ, Промоција/Индивидуални Или Колективни Забава/Пријатели Собир/Вечер Перформанси ноќта на Вештерките,Божиќ,Дневна,Карневал,Забава Функција : Карактер Костими Големина Погодни за : 1.4-2 метри висока (Не ограничувајќи се на тежината и половината обемот) на Производот Додатоци : Облека. Фан. Батеријата кутија (батеријата си подготвен) Употреба на Производот : вклучување на пакувањето на производот, по производ поставеност. Вклучување на вентилаторот (тајно скриени во облека) во моќта трансформатор directhy. Фан почнува да се работи.Вие ќе бидете целосно да се прошири во рок од 60 секунди.Симпатична гумени облека да се носат на вашето тело. Лесно да се прошири. Тоа е направен од лесен материјал. Тоа не престане вашата пракса. Се движат на теренот.
Нашата продавница има повеќе производи, ве молиме да кликнете во видиме.

Главните својства

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Гумени Херкулес Костими За Возрасни Дете
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
СРЕЌЕН ПРОШЕТКА
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Знаци:
Херкулес
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни и деца
Ткаенина Тип:
Oxford
Знаци:
Хумористични Носии
ItemType:
Гумени костим
Функција:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Со батеријата или не ?:
Не, можете да го купите во вашата област.
една големина:
Одговара На Сите Гумени Одговараат На
Апликации:
Ноќта На Вештерките,Божиќ,Дневна,Карневал,Забава

Избор на купувачот