Rax Мажите Дише Пешачење Чевли Лесни Отворено Пешачење Чевли Мажите Планина Чизми Пешачење Спортски Патики Мажите Качување Чевли
Ново

Rax Мажите Дише Пешачење Чевли Лесни Отворено Пешачење Чевли Мажите Планина Чизми Пешачење Спортски Патики Мажите Качување Чевли

DEN 1832.00
DEN 3456.00

Во форма достапна за нарачката


Rax Мажите Дише Пешачење Чевли Лесни Отворено Пешачење Чевли Мажите Планина Чизми Пешачење Спортски Патики Мажите Качување Чевли

Главните својства

Чевли Големина:
38, 39, 36, 42, 43, 40, 44, 37, 41
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
72-5K402
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Spring2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Бренд Име:
Rax
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа,Висина, Зголемување На
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
Rax мажите пешачење чевли:
72-5K402
дише пешачење чевли:
Лесни Отворено Пешачење Чевли
Тежина На Пакет:
1.000kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)
пешачење чевли:
Дише мрежа
Rax спортски Чевли:
мажите качување чевли
планината чизми:
мажите спортски чевли
спортски Патики:
мажите пешачење чевли

Избор на купувачот