KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35150 Pz.Sfl IVa 10.5 см самоодни артилерија & ldquo; Дик. Max & rdquo;
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35150 Pz.Sfl IVa 10.5 см самоодни артилерија & ldquo; Дик. Max & rdquo;

DEN 2672.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Анти-резервоарот автомобил
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот