KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA261 ShkH Dana vz.77 152mm самоодни howitzer со смола гуми
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA261 ShkH Dana vz.77 152mm самоодни howitzer со смола гуми

DEN 3048.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Howitzer
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот