Компатибилен DB9 7pin Nellcor/CSI/BCI/HP/МОБ.... Пулсот Oximeter следење на возрасни расположливиот SPO2 сензор(Не-плетени),5 компјутери.
Ново

Компатибилен DB9 7pin Nellcor/CSI/BCI/HP/МОБ.... Пулсот Oximeter следење на возрасни расположливиот SPO2 сензор(Не-плетени),5

DEN 972.00
DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката


Компатибилен со : Nellcor , CSI , BCI , Нихон Kohden ,Nonin , Philips медицински , Mindray ,Datex-Ohmeda , МОБ .

Главните својства

Големина:
Adult
Број На Модел На:
DA02-N
Материјал:
Други
Функција:
spo2 сензор
конектор:
db9 машки
Тип На Сензор:
Не-плетени
Должина:
90 cm
кабел:
Бела PCV
Компатибилен:
Nellcor , CSI , BCI , Нихон Kohden ,Nonin , Philips медицински , Mindray
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот