2017 лето Нови патни крос-кантри Мотор чизми Спортски ЧЕВЛИ SCOYCO мотоцикл чизми модел MTB001 ГОЛЕМИНА 39 40 41 42 43 44 45
Ново

2017 лето Нови патни крос-кантри Мотор чизми Спортски ЧЕВЛИ SCOYCO мотоцикл чизми модел MTB001 ГОЛЕМИНА 39 40 41 42 43 44 45

DEN 4722.00
DEN 5366.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
8, 7, 11, 6.5, 8.5, 9.5, 10.5
Бренд Име:
MOTRAVEL
Функција:
Дише
Материјал:
Полиестер & Најлон
Подигнете Висина:
Глуждот
Пол:
Унисекс
Модел:
MBT001
боја:
Црна
Големина:
39 40 41 42 43 44 45

Избор на купувачот