За Samsung Галакси A3 Година Случај СТП Кожа прекривачот За Галакси A3 година A310F A310 Кеси Случај Паричникот Картичка Стојат Носителот
Ново

За Samsung Галакси A3 Година Случај СТП Кожа прекривачот За Галакси A3 година A310F A310 Кеси Случај Паричникот Картичка

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

За Samsung Галакси A3 2016 Година Случај СТП Кожа прекривачот За Галакси A3 2016 година A310 F A3100 Кеси Случај Паричникот Картичка Стојат Носителот
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Совршен f тоа За Леново A319 Мобилен Телефон ( Не вклучуваат телефон )
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо .
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Имаме строга ОК и КК систем. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Главните својства

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
For Samsung Galaxy A3 2016 A310F A310
Карактеристики:
мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Обичен бизнис книга стил
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Цитати & Пораки,Геометриски,Спорт,Животно,Гроздобер,Флорални,Слатки,Шарени
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
Обичен бизнис гроздобер книга стил Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Телефон Кеси & Случаи
Карактеристика 2:
Со СТП Кожа & TPU Покрие Fundas

Избор на купувачот