KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35582 BTR-70 доцна-тип / SPW 70 возила со оклопни возила за да се надополни со метални гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35582 BTR-70 доцна-тип / SPW 70 возила со оклопни возила за да се надополни со метални гравирање

DEN 2000.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот