6pcs Поставен Пеперутки Креативни Декоративни Облека Закрпи Везови Закрпи да се Шие на Шапка Грб Фустан Панталони Додатоци
Ново

6pcs Поставен Пеперутки Креативни Декоративни Облека Закрпи Везови Закрпи да се Шие на Шапка Грб Фустан Панталони Додатоци

DEN 468.00
DEN 515.04

Во форма достапна за нарачката

06 /парче US $ 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.39 инчи) ве Молиме да не го користите фантазијата да се погоди својата големина, ако не сте сигурни за големината, ве молиме да излезе со владетел да се предвиди дали големината на производот е во согласност со вашите потреби! Постои било каков сомнеж дека можете да не контактирате во секое време, во моментов, ние се обезбеди професионален англиски и на руски јазик услуга за клиентите.83 /парче US $ 2. Спакувани Безбедно користење Бисер филм торба. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими.
Испорака Пакување Метод : НЕ за продажба на Мало Поле.8 cm
C - пеперутка 03 About12cm*8.22 /парче US $ 1. На сите пораки. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.5 cm
Закрпи М aterial : Полиестер
Плочка Мерење : ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви Благодариме! (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Тоа ќе го направи вашиот грб биде уникатен и да додадете многу забава за вашиот живот., може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.32 /парче US $ 3.
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, но ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.Се потврди и ни даде 5 ѕвезди
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка, Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.20 /парче modname=ckeditor
Поставен пеперутки Креативни Декоративни Облека Закрпи Везови Закрпи да се Шие на Шапка Грб Фустан Панталони Додатоци Налепница, Платно
Опис : ова се некои трендовски и исклучителна декоративна ткаенина налепници; тие може да ги задоволи вашите персоналните потреби со шиење на вашиот грб или шапка итн.Плати со Зачувам.02 /парче US $ 2. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.
Закрпи Големина На :
A - пеперутка 01 About11. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.Испраќање на стоката.
Ве молиме бидете сигурни да се направи сте доволно Времето на Префрлување, за Бесплатен Превозот Производи, ве Молиме Внимателно Прочитајте логистика време на испорака, ако имате висок бараат за време на Испорака, ве молиме изберете логистика режим побрзо.84 /парче US $ 9.Додади во кошничка.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Ако имате било какви прашања во врска со тарифата, ве молиме да го прочитате на локалните политики, пред купување, и ние ќе бидеме среќни да ви помогне да се разбере локалните царинска политика.Знак за пратката 5. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.78 /парче US $ 2.
Потврдите Адресата Со полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.
Почитувани купувачи, производот ќе биде со користење Бисер филм торба, ако ви треба картон или други посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред плаќање, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашето барање, но треба да плаќаат дополнителни такси.

Главните својства

Големина:
according to product
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Поставен пеперутки
Тип На Производ:
Закрпи
Производ Серија:
Креативни Декоративни Облека Закрпи Везени
закрпи материјал:
Полиестер
Применливи:
Се користи за да се субвенционира дупка на Облека, Торби за Чевли и Така натаму

Избор на купувачот