2017 нова пролет Класичен бел спортски чевли женски дебели жени трчање на Отворено удобност Патики zapatillas deportivas mujer
Ново

2017 нова пролет Класичен бел спортски чевли женски дебели жени трчање на Отворено удобност Патики zapatillas deportivas mujer

DEN 989.00
DEN 1040.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2017
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Insole Материјал:
Гума
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише,Масажа
За Растојание:
Маратон(>40km)
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Технологија:
макс воздух
Бренд Име:
Akexiya
Број На Модел На:
добри чевли

Избор на купувачот