100PCS DIY рачно изработени Накит Додатоци Памук Конец Tassel Хривнија Обетки Додатоци Украсни Декорации
Ново

100PCS DIY рачно изработени Накит Додатоци Памук Конец Tassel Хривнија Обетки Додатоци Украсни Декорации

DEN 283.00
DEN 543.84

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
ХГ-42
Производ Карактеристики:
Tassel
Бренд Име:
Sk Meida
Објектот Тежина:
60g
Накит Наоди Тип:
Tassel
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Памук
Објектот Должина:
3cm
Објектот Дијаметар:
2cm

Избор на купувачот