KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA394 на втората Светска Војна, НИ Војска M10 резервоарот борец автомобил фендер здолниште и дополнителен избор на изменетите парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA394 на втората Светска Војна, НИ Војска M10 резервоарот борец автомобил фендер здолниште и дополнителен

DEN 1476.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот