Во текот на летото на мажите свила кратко sleeve Т-маица е свила плетење круг јака кратко sleeve блуза 7 боја
Ново

Во текот на летото на мажите свила кратко sleeve Т-маица е свила плетење круг јака кратко sleeve блуза 7 боја

DEN 1387.20

Во форма достапна за нарачката

Материјал : 100% природна свила, 4 насоки на жица големина на :
градите(cm)/length(cm)/Рамо широчината(cm)
м : 100cm/69cm/42cm
l : 105cm/70cm/44cm
xl : 110cm/71cm/46cm
xxl : 115cm/72cm/48cm
3xl : 120cm/73cm/50cm

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Свила
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Природни
Бренд Име:
antamaca
Стил:
Активни

Избор на купувачот