KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA245 Hyundai НАС Hummer & Rdquo; off-road возило супер кал гуми (смола)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA245 Hyundai НАС Hummer & Rdquo; off-road возило супер кал гуми (смола)

DEN 2137.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Hummer / Џип
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот