Жените долна облека на Брендот Секси Кратко Чипка Ултра-тенок Удобност Ниска Половината Лесна Солидна Секси Гаќи 3pc/многу M-XL 5 Бои трговија на Големо
Ново

Жените долна облека на Брендот Секси Кратко Чипка Ултра-тенок Удобност Ниска Половината Лесна Солидна Секси Гаќи 3pc/многу M-XL

DEN 432.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Големина M за половината 32.28' '~34.65' ' ( Hipline 34.25~36.61 инчи )
Големина L за половината 34.65' '~37.01' ' ( Hipline 36.61~38.98 инчи )
Големина XL за половината 37.01' '~39.37' ' ( Hipline 38.98-41.34 инчи )
Ве молиме имајте на ум тоа е Азија големина. Значи, ако не сте Азија Пријатели,ве молиме изберете 1-2 големина поголема од нормалната големина како Азиските големина е помала од твое.Ви благодариме за вашето внимание и соработка.
Спакуван Вклучува : 3 Pcs/многу

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CD133
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
CeeDeek
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Најлон
Материјал Состав:
Најлон
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот