Автомобил-Стил !! ABS Додатоци Внатрешни работи столче Меморија Копчето Рамка Покрие Трим 1pcs одговара за Шкода Kodiaq 2017-2018
Ново

Автомобил-Стил !! ABS Додатоци Внатрешни работи столче Меморија Копчето Рамка Покрие Трим 1pcs одговара за Шкода Kodiaq 2017-2018

DEN 398.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Провери формата на вашиот автомобил и да се обезбеди Соодветноста Внимателно Пред да ги Купите.Ви благодариме. Објектот Fitment : Одговара за "Шкода" Kodiaq 2017-2018 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од високо квалитетна ABS Пластика inculde : 1 BUC Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел. Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.
Мат :
Боја На Карбонски Влакна :

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
20cm
Година:
2017-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
за Шкода Kodiaq
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
ABS Пластика

Избор на купувачот