Преносни Отворено Водоотпорен Нуркање Торба Патување Сува Кеси Рафтинг Торба Двојно-Торба
Ново

Преносни Отворено Водоотпорен Нуркање Торба Патување Сува Кеси Рафтинг Торба Двојно-Торба

DEN 889.00
DEN 1098.24

Во форма достапна за нарачката


2017 Преносни Отворено Водоотпорен Нуркање Торба Патување Сува Кеси Рафтинг Торба Двојно-Торба
Карактеристики : Водоотпорен и лебдат, да ги задржи вашите предмети во совршен и сува. Може да се стави сите на вашите лични додатоци, вклучувајќи мобилен телефон, MP3, PDA, камера, итн. во тоа. Заштитете го вашиот објекти од прашина, вода, снег, дожд, и сите видови на штета, само да уживаат во отворено животот слободно. Водонепропусен анти- ' рѓа fastener. Лесно да се мијат и трајни производи за употреба. Идеален производ за вашето outdoor спортови : реката рафтинг, пловењето, едрење, возење, и риболов и др. Спецификации : Предмет тип : Водоотпорен перница Главен материјал : 500 D ПВЦ Водоотпорен ниво : IPX7 Капацитет : 60 L / 3661.4 кубни инчи Боја : Сина Големина : 74 * 30cm / 29.1 * 11.8 во(60 L) Тежина : Околу. 820g / 1.81 lb Пакет Листа : 1 * Водоотпорен Перница

Главните својства

Капацитет:
30 - 40L, 50 - 70L, 20L
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
Yes
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
hn36
Функција:
xx

Избор на купувачот