Бебе зима romper топло фланелен боксери кадифен jumpsuit Бебе Девојка момчиња носат животните костим Маскирани новороденче носат пижами комбинезони HH
Ново

Бебе зима romper топло фланелен боксери кадифен jumpsuit Бебе Девојка момчиња носат животните костим Маскирани новороденче носат

DEN 816.00
DEN 1087.20

Во форма достапна за нарачката

Кога ќе брод мојата цел ?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена(според цел е количество )по уплатата. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог. Иако тоа не е можно да има некои мали теми, прашина или чудно големина, ние ги направи достапни на децата носат, но не и луксуз, ве молиме размислете два пати пред да нарачате.
Големина
Должина
(cm)
Градите Ширина
(cm)
Должина на ракав
(cm)
Предложи Висина
(cm)
Ознака
(cm) 3 M 50 30 *2 / / 3 M 6 M 56 32 *2 / / 6 M 9 M 61 34 *2 / / 9 M 12 M 68 36*2 / / 12 M
Единица cm грешка од ± 2 (Забелешка : на Одделот за рачно мерење
не е грешка, тоа е нормално)
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Така следниве логистика време е само за референца. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.Колку долго може да се добие мојата цел ?
A : превозот времето зависи од начинот на логистика и земјата. На повеќе ќе ги преземе, толку повеќе попуст ќе има. Можете да ги прашате нашите продажни beofore ставање ред. ви благодариме
П : Што можам да направам кога купување заштита времето истекува?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.ние ќе ви даде најдобра цена. Така, нашето обединување цената ќе биде флексибилна.
П : Може ли да се земе препродавач цена ?
A : Да, може да се земе препродавач цена, Како превозот цена е повисока за мала количина.Треба да се плати за тарифи и давачки?
A : Ние не сме одговорни за тарифи и давачки. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .
Име на производ : Бебе зима romper топло фланелен боксери кадифен jumpsuit Бебе Девојка момчиња носат животните костим Маскирани новороденче носат пижами комбинезони HH
Производи вклучуваат : 1pcs rompers
материјал : фланелен
Одговараат на толпата : 3 M 6 M 9 M 12 M
Пакување : opp
1.
П : Како да track my parecl?
A : Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.и фотографии се преземени од себе.Ако постои било каков проблем, добредојдени да не контактирате. Ви благодариме.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
П : Дали има некој проблем, можам да добијам мојот наплата?
A : Да, Ако е за сите наша грешка, ние ќе преземе целосна Одговорност.Се надеваме дека ќе може да преговара со нас, прво, не openning спор, ние ќе се потрудиме да се реши додека сте задоволни!
П : Како за квалитетот на објектот?
A : Ние ќе провери стоката внимателно пред испорака,и ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни на објекти се добри. И одмор, исто така, може да влијае на превозот време.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HH
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Микрофибер
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
H1000101
Возраст:
3M 6M 19M 12M
is_customized:
plush jumpsuit
бебе облека:
бебе пижами
бебе rompers:
бебе облека
бебе момче зимска облека:
бебе мечка jumpsuit
ноќта на вештерките костим за бебе:
кадифен jumpsuit
1-ви роденден девојка облека:
ново родено бебе облека
бебе со костими мечка:
бебе зима jumpsuit

Избор на купувачот