KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35354 втората Светска Војна НИ M10 резервоарот уништувач трансформација на основните парчиња (со AFV 35024)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35354 втората Светска Војна НИ M10 резервоарот уништувач трансформација на основните парчиња (со AFV

DEN 2206.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот