KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35498 Sd.Kfz.9 18-тон полу-песна трактор надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35498 Sd.Kfz.9 18-тон полу-песна трактор надградба метални делови гравирање

DEN 2206.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Полу-роботот оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот