MAIZHI 38mm Нерѓосувачки Челик Pod Филтер за Воздух се Вклопуваат во Боксот ATV Quad Велосипеди Помеѓу 50cc да 125cc Јама Велосипед Motorcross Бесплатен Превозот
Ново

MAIZHI 38mm Нерѓосувачки Челик Pod Филтер за Воздух се Вклопуваат во Боксот ATV Quad Велосипеди Помеѓу 50cc да 125cc Јама Велосипед

DEN 447.00
DEN 476.16

Во форма достапна за нарачката


38mm Нерѓосувачки Челик Pod Филтер за Воздух

Главните својства

Бренд Име:
Јама Про Трки
Име На Модел:
38mm
Објектот Должина:
7.4cm
Објектот Ширина:
7.4cm
Објектот Висина:
5.3cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Избор на купувачот