OnePlus 5 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп Задниот Поклопец Мат Случај За OnePlus 5 A5000 Подарок Екран Заштитник
Ново

OnePlus 5 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп Задниот Поклопец Мат Случај За OnePlus 5 A5000 Подарок Екран Заштитник

DEN 345.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


One Plus 5 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп Задниот Поклопец Мат Случај За One Plus 5 A5000 Подарок Екран Заштитник

Главните својства

Материјал:
PC
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
5.5
дизајн:
Мат,Сјајни
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
matte
Мало Пакет:
Yes

Избор на купувачот