10PCS Алуминиум ќор-сокак Spacer M3x25mm Студ Fastener Круг Колона За Далечинска Контрола на РК Quadcopter FPV Летало Делови DIY
Ново

10PCS Алуминиум ќор-сокак Spacer M3x25mm Студ Fastener Круг Колона За Далечинска Контрола на РК Quadcopter FPV Летало Делови

DEN 101.00
DEN 168.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Алуминиум M3x25mm ќор-сокак Spacer Пакет вклучуваат : 10 Парчиња Компатибилен со : РК Multirotors/FPV Летало DIY Функција : Надворешниот Дијаметар : 5mm; Монтажа дупка големина : M3; Должина : 25мм Изработени од Алуминиумска легура,Елоксирани, мала тежина, висока цврстина, отпорност на корозија ЦПУ машински за прецизност.Внатрешната Нишка ,Зголемена сила и прецизност. Произведени од Страна на Hobby Park ,Добро направени и издржливи,100% Нов Забелешка : ве Молиме kidnly се однесуваат на вашата настава и функција & Спецификација, или Контактирајте не за Било какви прашања Бојата на објектот може да се разликува малку поради Фотографија и Следење на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
HobbyPark
Големина:
M3x25mm
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
862
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Технички параметри:
Вредност 6
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Ќор-Сокак Spacer M3x25mm
Надградба На Делови/Додатоци:
Алуминиум Ќор-Сокак Spacer M3x25mm
Важат за:
РК Quadcopter Multirotors/FPV Летало DIY

Избор на купувачот