AILANG Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Механички Види Водоотпорен 50m Tourbillon Часовник Кожа Бизнис relojes hombre 2017
Ново

AILANG Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Механички Види Водоотпорен 50m Tourbillon Часовник Кожа Бизнис relojes hombre 2017

DEN 2928.00
DEN 4879.20

Во форма достапна за нарачката


AILANG Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Механички Види Водоотпорен 50m Tourbillon Часовник Кожа Бизнис relojes hombre 2017
Спецификација :
Случај Дијаметар : 42mm
Случај Дебелина : 13mm
Бендот Должина : 24cm
Бендот Ширина : 20mm
Компоненти Вклучени :
1 x Подарок (Хривнија)
1 x Вистински AILANG Види
1 x Подарок Кутија
1 x Clearning платно
1 x Гаранциона картичка
Опис : - не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика.

Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
AILANG-6831-1
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
13mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
AILANG
види движење:
автоматско самостојно правец види мажи
мажите се види:
AILANG Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд
види пакување:
Подарок кутија

Избор на купувачот