10pcs/многу Камера Метал Ладно Чевли Топла Чевли Флеш Заградата Планината Адаптер Со 1/4 Tripod Завртка На Светлина Стојат Tripod
Ново

10pcs/многу Камера Метал Ладно Чевли Топла Чевли Флеш Заградата Планината Адаптер Со 1/4 Tripod Завртка На Светлина Стојат Tripod

DEN 438.00
DEN 600.00

Во форма достапна за нарачката


Објектот Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Со стандардни 1/4 завртка интерфејс
Со оваа точка, ќе може да се качи на вашиот флеш врз заградата.
Големина : 3.5 cm x 1.8 cm x 1.8 cm
Она што во Пакет :
10 * ладно жешко чевли заградата
1 * Следење nuimber

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Број На Модел На:
Ладно Чевли Топла Чевли Флеш Заградата Планината Адаптер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот