Скелет череп Airsoft Макбаскет ББ Пиштол Полно Лице Заштита Маска Шут Шлемови Пена Поместена во Внатрешноста Црно Око Shield Целосна Маска
Ново

Скелет череп Airsoft Макбаскет ББ Пиштол Полно Лице Заштита Маска Шут Шлемови Пена Поместена во Внатрешноста Црно Око Shield

DEN 1247.00
DEN 2445.12

Во форма достапна за нарачката


Скелет череп Airsoft Макбаскет ББ Пиштол Полно Лице Заштита Маска Шут Шлемови Пена Поместена во Внатрешноста Црно Око Shield Целосно Покривање Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Идеален за Airsoft, Макбаскет,Отворено реалноста КС, Носија топка, ноќта на Вештерките, Филмот, реквизитите. Прилагодливи ремени дизајн,лесно да се носат. Очите shield, устата и носот на маската е целосно дише, што го вашето лице удобно. Полно лице заштита. Материјал : Пластика. Големина : 27x20cm(LXW) Една големина одговара на сите (50-65cm главата турнеја) Тежина : околу 350g. Боја : Капетан/Витез/Железо лице/Дух оган/Црна Бог/Хајленд/Пустината/Mandrake/Црна Торнадо Пакет Содржина : 1x Черепот Целосна Лицето Маска ве Молиме видете на бои како што е подолу слики :
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Главните својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
ABS
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
Шлем
Тип:
Шлем
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна

Избор на купувачот