Жените Дами Облека Блузи Секојдневен Американското Знаме Ѕвезда Ленти Печати Топ Маичка На Кратки Ракави Памук Блузи Жени
Ново

Жените Дами Облека Блузи Секојдневен Американското Знаме Ѕвезда Ленти Печати Топ Маичка На Кратки Ракави Памук Блузи Жени

DEN 243.00
DEN 300.00

Во форма достапна за нарачката


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : Како на шоуто
Големина : S M L XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см Пакет се вклучени : 1*секси врвот
Преглед :

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
Thefound
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Ленти За Печатење Резервоарот Врвот Т-Маица
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Tassel
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот