3 Бои Секси долна облека Мини Фустан Клуб Носат Танц Партија Облечи M110 M /XXL
Ново

3 Бои Секси долна облека Мини Фустан Клуб Носат Танц Партија Облечи M110 M /XXL

DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Уп : N110
Боја : како на Сликата .
Големина : M ( 6-8 НАС ) ,XXL ( 10-12 НАС ).
Вклучува : Една Секси Фустан .
Големина
M / XXL
Боја
Црна ,Црвена ,Топла розова .
Пакување
Секој во polybag
Вклучуваат
еден Секси Мини Фустан .
Минимална Количина
1 објект
Цел
ОЕМ & ODM се прифатени
Рок На Плаќање
Обработка На Време
24 дена по приемот на плаќање
Испорака
Кина Пост Воздух Парцела , Хонг Конг Регистрирани Воздух Парцела, Хонг Конг Брзина Пост
Пазарот
Во светот Време на Испорака 8-30 работни дена по приемот на плаќање Dropshipping Dropshipping купувачи,ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата нарачка или ни е-мејл .
Експрес Испорака
Ако пратката е преку DHL, EMS, ТНТ, Aramex, купувачите треба да додадете дополнителни такси за услуга. Кога продавница повеќе од 20 предмети, ние ги користиме ЕМС или DHL .
Услуги на клиентите Ние гарантира дека сите производи се со висок-вредност на стоката преку внимателно одбрани. Луѓе кои сака да им даде на Неутрална Реакција, сака да се каже "повеќе или помалку иста, во целина" и не се навикнати да прават Позитивни Повратни информации, ве молиме контактирајте со нас во приоритет, така што можеме да го реши тоа.
Забелешка Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да се направи.

Главните својства

Големина:
M, XXL
Силуета:
Обвивка
Деколте:
Брод Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот