Симпатична хрчак половината перница хрчак половината перница ноќни стол перница кукла кадифен играчки
Ново

Симпатична хрчак половината перница хрчак половината перница ноќни стол перница кукла кадифен играчки

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Симпатична хрчак половината перница хрчак половината перница ноќни стол перница кукла кадифен играчки
големина на :
S : 40 X45 CM
L : 50 X55 CM

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Број На Модел На:
хрчак кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
SPIXT
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Хрчак

Избор на купувачот